Tüp İş Krom

Firmamız 1989 yılında Beyaz eşya tamir,bakım ve onarım teknik servisi olarak kuruldu. Bölgemizdeki Endüstriyel mutfak ekipmanları bakım, onarım teknik servis açığını farkederek 1996 yılında bu alana yönelerek iş alanını genişletti.

2003 yılında Ipragaz A.Ş ile Bölge yetkili Teknik Servis olarak gaz faaliyetlerine devam etti.

2004 yılında Krom Atölyesini kurarak Mutfak ekipmanları üretimini de bünyesine ilave etti.

2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ ndan Yapım ve Hizmet Sertifikası alarak Doğalgaz sektöründe de faaliyet göstermeye başladı.

2010 yılında Crystal Endüstriyel ile Bayilik ve Servislik anlaşması yaparak firmamızı bir adım daha ileriye taşıdık.

Günümüzde Doğalgaz Tesisatı yapım, projelendirme ve onarım,  Krom mutfak ekipmanları imalatı, Endüstriyel mutfak ekipmanları yedek parça ve teknik servis hizmetleri alanlarında 28 kişilik,  konusunda uzman Mühendis,  tekniker, teknik personel ve yönetim kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Endüstriyel Mutfak malzemeleri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız,  hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

 

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

 

Misyonumuz 

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.